Dziś jest: 21 maj 2024, Imieniny: Jan, Wiktor, Tymoteusz, Kryspin, Walenty, Monika
Ogłoszenia Przemyśl          Reklama TOP
Strona główna Kupie/Sprzedam Nieruchomości Motoryzacja Praca Firmy/Usługi Oddam darmo
LoginLogowanie
RegisterRejestracja
DodajDodaj ogłoszenie
Moje ogłoszeniaMoje ogłoszenia
WyszukajWyszukaj
PomocPomoc
KontaktKontakt
Baner reklamowy
Studio grafiki i ilustracji - Paweł Błoński, rysownik, ilustrator, Rysownik Warszawa, Rysownik Poznań, Rysownik Łódź, Rysownik Wrocław
  Statystyki serwisu
Użytkownicy:
zarejestrowani: 84907
zalogowanych online: 2
gości online: 28
odsłon serwisu: 806688
REGULAMIN

1. Terminy używane w regulaminie


1.1 W serwisie Super Ogłoszenia Przemyśl używane są następujące terminy używane dalej w regulaminie których znaczenie jest następujące:

• Login – nazwa użytkownika definiująca go w serwisie którym jest adres email podany podczas rejestracji oraz używany w trakcie logowania w serwisie

• Hasło – unikatowy zestaw znaków używany w trakcie logowania się do serwisu i wykorzystywany do uwierzytelnienia Użytkownika

• Użytkownik – osoba która przechodząc proces rejestracji w Serwisie zawiera umowę z Serwisem o świadczenie usług ogłoszeń drobnych oraz poprzez to posiada dostęp do funkcji i usług oferowanych przez serwis

• Rejestracja – proces wprowadzenia danych o Użytkowniku oraz utworzenia unikatowego Konta Użytkownika

• Logowanie – proces uwierzytelnienia osoby starającej się uzyskać dostęp do swojego Konta

• Konto – zbiór danych o Użytkowniku oraz jego Ogłoszeniach i zdjęciach przechowywanych w Serwisie

• Ogłoszenie – informacja przechowywana w serwisie Super Ogłoszenia Przemyśl oraz udostępniana w konkretnej kategorii na stronach Serwisu

• Towar – przedmiot, usługa lub informacja, oferowana w ogłoszeniu

• Serwis – oznacza serwis Super Ogłoszenia Przemyśl2. Warunki użytkowania serwisu Super Ogłoszenia Przemyśl


2.1 Użytkownikiem serwisu może zostać każda osoba posiadająca ukończone 18 lat, oraz osoby niepełnoletnie posiadające przyzwolenie i akceptację opiekunów prawnych oraz korzystając z serwisu pod ich nadzorem.

2.2 Osoby chcące korzystać z serwisu muszą się zarejestrować a przy tym podać swój adres email oraz hasło dostępu do konta. W żadnym wypadku nie jest konieczne podawanie swoich danych np.: imię, nazwisko, adres, telefon itp. Jednak niekiedy jest konieczne podanie niektórych z nich w celu swobody kontaktu przy odpowiedzi na ogłoszenie.

2.3 W wyniku prawidłowej rejestracji w serwisie Super Ogłoszenia Przemyśl tworzone jest osobiste konto użytkownika serwisu, które chronione jest poprzez podanie loginu (adres email) oraz wybranego przez użytkownika hasła.

2.4 Użytkownikowi nie wolno korzystać z konta innego użytkownika oraz udostępniać swojego konta innym osobom. Konta jak i wystawione ogłoszenia są niezbywalne pod każdym względem a ich właściciele zobowiązani są do utrzymania w tajemnicy loginu oraz hasła do konta.


3. Ogłoszenia


3.1 Serwis Super Ogłoszenia Przemyśl jest pośrednikiem pomiędzy użytkownikami, którzy ogłaszają chęć sprzedaży, zamiany lub przekazania Towarów.

3.2 Serwis nie jest stroną umowy zawieranej pomiędzy Użytkownikami ani też nie odpowiada za prawdziwość i zgodność z faktem rzeczywistym ogłoszenia Użytkownika.

3.3 Serwis nie gwarantuje możliwości doprowadzenia do finalizacji ogłoszenia oraz nie gwarantuje pomocy w żadnych innych czynnościach, które wykraczają poza udostępnione możliwości w ramach prowadzonego Serwisu, w szczególności: nie zapewnia pomocy w kontakcie pomiędzy Użytkownikami innej niż formularz do wysyłania wiadomości e-mail, nie zapewnia pomocy przy przewozie i magazynowaniu ogłaszanych Towarów jak i nie uczestniczy w finalizowaniu ogłoszenia.

3.4 Użytkownik dodając ogłoszenie ma możliwość wybrania kategorii, podkategorii pierwszego i drugiego rzędu aby określić rodzaj ogłoszenia i czego ono dotyczy.

3.5 Dodając ogłoszenie Użytkownik ma wybór czy dodać jawnie swoje dane telefoniczne i adresowe czy wybrać opcje kontaktu jedynie poprzez formularz do wysyłania wiadomości e-mail, z niejawnym adresatem wiadomości.

3.6 Użytkownik opisując ogłoszenie ma obowiązek jak najbardziej szczegółowo i zrozumiale opisać przedmiot ogłoszenia oraz warunki zawarcia umowy zbycia Towaru lub oferowania usługi.

3.7 W treści ogłoszenia jak i w tytule mogą znajdować się informacje jedynie o przedmiocie ogłoszenia oraz dane kontaktowe. Zezwala się dodanie adresów internetowych jedynie związanych z tematem ogłoszenia.

3.8 Liczba ogłoszeń dodanych z jednego konta jest nielimitowana, jednak zabronione jest dodawanie więcej niż jednego ogłoszenia o tej samej treści lub zawierającą podobną treść a przedmiot ogłoszenia jest taki sam. Wyjątkiem są usługi gdzie nielimitowana jest liczba ogłoszeń tej samej firmy jedynie w przypadku gdy ogłoszenia dotyczą różnych usług.

3.9 Serwis nie odpowiada za niewłaściwą i niezrozumiałą treść ogłoszenia jak i błędne dane teleadresowe podane przez użytkownika. Zastrzega sobie także możliwość usunięcia ogłoszenia lub zablokowania jego wyświetlania do czasu w razie gdy treść ogłoszenia narusza prawa autorskie, regulamin Serwisu, polskie prawo lub jest niezgodny z ogólno przyjętymi normami formalno społecznymi, dobrym smakiem lub obyczajami.

3.10 Do ogłoszenia Użytkownik może dodać maksymalnie 5 zdjęć w wyznaczonym formacie pliku i rozmiarze określonym w kilobajtach. Serwis nie odpowiada za zgodność treści zdjęcia z ogłoszeniem jak i rzeczywistym stanem ogłaszanego Towaru. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do usunięcia zdjęcia w przypadku gdy przedmiot zdjęcia narusza prawa autorskie, regulamin Serwisu, polskie prawo lub jest niezgodny z ogólno przyjętymi normami formalno społecznymi, dobrym smakiem lub obyczajami.

3.11 Serwis zastrzega sobie wgląd w treść ogłoszeń oraz ich cenzurę a w skrajnych przypadkach zablokowanie lub usunięcie ogłoszenia oraz zablokowanie lub usunięcie konta Użytkownika.

3.12 Serwis nie archiwizuje ogłoszeń których termin wyświetlania został przekroczony lub które zostały usunięte przez użytkowników. W ramach usług Serwisu nie prowadzona jest historia konta i w gestii Użytkownika leży archiwizacja treści ogłoszeń jak i ich zdjęć.


4. Opłaty


4.1 Serwis Super Ogłoszenia Przemyśl w swojej wersji testowej jest całkowicie bezpłatny.

4.2 W późniejszym czasie zastrzegamy sobie prawo do wniesienia prowizji od niektórych funkcji serwisu o których wszyscy Użytkownicy zostano powiadomieni poprzez wiadomość email oraz informacje na stronie Serwisu.


5. Postanowienia końcowe i uwagi


5.1 Zabronione jest dodawanie ogłoszeń które w jakikolwiek sposób łamią polskie prawo a w szczególności takie których Przedmiotem są towary zakazane w Polsce, którymi obrót oraz których posiadanie jest zakazane oraz naruszają prawa autorskie i własnościowe osób trzecich.

5.2 Zabronione jest także dodawanie ogłoszeń których Przedmiotem są Towary nie będące własnością Użytkownika lub do których Użytkownik nie posiada jakichkolwiek praw by nimi rozporządzać a w szczególności jeżeli chodzi o kategorię główną Oddam darmo.

5.3 Wszystkie dane osobowe Użytkowników są przechowywane zgodnie z przepisami prawa oraz zgodnie z polityką prywatności stosowaną przez Serwis.

5.4 W żadnym wypadku Serwis nie udostępnia przechowywanych danych osobowych innym podmiotom prawnym, instytucjom lub osobom fizycznym.

5.5 Każdy użytkownik który jest nie usatysfakcjonowany z świadczonych usług przez serwis Super Ogłoszenia Przemyśl może powiadomić o tym administratora Serwisu poprzez email lub telefon oraz domagać się zmiany tego stanu rzeczy poprzez poprawę obsługi świadczonych usług co jest jednoznaczne z wniesieniem reklamacji tylko w przypadku usług za które pobierana jest opłata lub prowizja. Wszystkie pozostałe uwagi od Użytkowników w tym błędy w działaniu serwisu, brak dostępu do całego serwisu lub jego poszczególnych usług, problemy związane z korzystaniem z jego usług oraz wszystkie problemy z usługami bezpłatnymi nie podlegają reklamacji oraz nie stanowią podstawy do roszczenia sobie praw do poprawienia tego stanu rzeczy na żadnej drodze postępowania sądowego.

5.6 Każdy Użytkownik ma prawo do wglądu do przechowywanych danych osobowych oraz żądać ich usunięcia z Serwisu, co jest jednoznacznym z wyrażeniem chęci zerwania zawartej podczas rejestracji umowy pomiędzy Użytkownikiem a Serwisem co skutkuje bezpowrotnym usunięciem Konta Użytkownika, jego wszystkich danych osobowych, aktualnie wyświetlanych ogłoszeń oraz zawartych w nim zdjęć.

5.7 Usunięcie konta z Serwisu wykonywane jest przez jego administratora na wyraźne polecenie Użytkownika Serwisu tylko w przypadku przesłania takiej wiadomości używając adresu email zarejestrowanego w serwisie oraz gdy adres email użyty do wysłania takiej wiadomości pokrywa się z adresem email przypisanym do konta które ma być usunięte.

5.8 Serwis może bez podania wyraźnych przyczyn usunąć Konto Użytkownika w każdym momencie działania Serwisu.

5.9 Serwis Super Ogłoszenia Przemyśl gwarantuje sobie możliwość zmiany regulaminu informując o tym wszystkich Użytkowników Serwisu poprzez wiadomość email oraz informacje na stronie Serwisu.

5.10 Wszelkie nie wymienione w tym regulaminie sytuacje oraz nie uregulowane poprzez ten regulamin a dotyczące Serwisu i Użytkowników Serwisu podlegają regulacji odpowiednimi przepisami prawa Polskiego.


Regulamin obowiązuje od 1 grudnia 2008 r.

Promowane
Ogłoszenie Kup/Sprzedaj PROMOCJA -IMITACJA DREWNA na wymiar DESKI ELEWACYJNE STYROPIANOWE
Rolnicy.pl
projektowanie stron internetowych, Przemyśl, Warszawa, Rzeszów, Tarnów, - hurtowniapixeli.pl -
Linki
Praca Kalisz
Ogłoszenia w Gdyni
Opole mieszkania
Ogłoszenia z linkiem
Skuteczne ogłoszenia praca
regulamin | polityka prywatności | aktualności | reklama | pomoc | kontakt

Super Ogłoszenia - Copyright © 2019 www.ogloszenia-przemysl.pl www.ogloszenia.przemysl24.pl