Dziś jest: 23 czerwiec 2024, Imieniny: Wanda, Zenon, Albina
Ogłoszenia Przemyśl          Reklama TOP
Strona główna Kupie/Sprzedam Nieruchomości Motoryzacja Praca Firmy/Usługi Oddam darmo
LoginLogowanie
RegisterRejestracja
DodajDodaj ogłoszenie
Moje ogłoszeniaMoje ogłoszenia
WyszukajWyszukaj
PomocPomoc
KontaktKontakt
Baner reklamowy
Studio grafiki i ilustracji - Paweł Błoński, rysownik, ilustrator, Rysownik Warszawa, Rysownik Poznań, Rysownik Łódź, Rysownik Wrocław
  Statystyki serwisu
Użytkownicy:
zarejestrowani: 91135
zalogowanych online: 1
gości online: 21
odsłon serwisu: 821962
POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Serwis Super Ogłoszenia Przemyśl w najwyższym stopniu dba o właściwe przechowywanie wszelkich danych o użytkownikach i ich ogłoszeniach. Wprowadzenie danych osobowych do serwisu takich jak imię, nazwisko, telefon stacjonarny czy komórkowy leżą jedynie w gestii Użytkownika i nie są obowiązkowe. Jedyną informacja niezbędna do zarejestrowania w serwisie jest aktywny adres email.


2. Wszelkie dane wprowadzone przez użytkownika są przechowywane przez Serwis Super Ogłoszenia Przemyśl i nie są udostępniane żadnemu podmiotowi prawnemu czy osobie trzeciej. Każdy użytkownik ma prawo wglądu w swoje dane oraz może wyrazić chęć usunięcia ich z serwisu Super Ogłoszenia Przemyśl do czego serwis jest zobligowany Ustawą z 24 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych jak i do przestrzegania całej treści tejże ustawy.


3. Dane podane przez użytkownika podczas rejestracji a więc adres email są wymagane z tytułu możliwości weryfikacji ogłoszenia oraz kontaktu z Użytkownikiem. Żadne dane nie są gromadzone w celu późniejszego wykorzystania ich, sprzedania czy też użyczenia.


4. Serwis daje możliwość użytkownikom do wglądu do swoich danych przechowywanych w Serwis oraz ich zmianę lub usunięcie.


5. Serwis podczas przeglądania przez zalogowanego i niezalogowanego Użytkownika zbiera adresy IP w celach statystycznych i technicznych do poprawienia usług i działalności serwisu.


6. W Serwisie wykorzystywane są pliki cookie oraz włączenie ich obsługi w przeglądarce jest konieczne do popranego działania serwisu. Ciasteczka pozwalają nam dostosować usługi i funkcje serwisu do indywidualnych preferencji Użytkowników.


7. W Serwisie wykorzystywany jest także kod JavaScript i jego obsługa jest wymagana do poprawnego funkcjonowania Serwisu jednak nie jest on wykorzystywany przy zbieraniu i przetwarzaniu danych osobowych użytkowników.


Promowane
Ogłoszenie Kup/Sprzedaj PROMOCJA -IMITACJA DREWNA na wymiar DESKI ELEWACYJNE STYROPIANOWE
Rolnicy.pl
projektowanie stron internetowych, Przemyśl, Warszawa, Rzeszów, Tarnów, - hurtowniapixeli.pl -
Linki
Praca Kalisz
Ogłoszenia w Gdyni
Opole mieszkania
Ogłoszenia z linkiem
Skuteczne ogłoszenia praca
regulamin | polityka prywatności | aktualności | reklama | pomoc | kontakt

Super Ogłoszenia - Copyright © 2019 www.ogloszenia-przemysl.pl www.ogloszenia.przemysl24.pl