Dziś jest: 12 kwiecień 2021, Imieniny: Damian, Juliusz, Zenon, Wiktor, Wiktoryna, Lubosław
Ogłoszenia Przemyśl          Reklama TOP
Strona główna Kupie/Sprzedam Nieruchomości Motoryzacja Praca Firmy/Usługi Oddam darmo
LoginLogowanie
RegisterRejestracja
DodajDodaj ogłoszenie
Moje ogłoszeniaMoje ogłoszenia
WyszukajWyszukaj
PomocPomoc
KontaktKontakt
Baner reklamowy
Studio grafiki i ilustracji - Paweł Błoński, rysownik, ilustrator, Rysownik Warszawa, Rysownik Poznań, Rysownik Łódź, Rysownik Wrocław
  Statystyki serwisu
Użytkownicy:
zarejestrowani: 4296
zalogowanych online: 1
gości online: 15
odsłon serwisu: 554169
»Idea projektu»Czy Brytyjczycy mają skłonność do zdrady?

Niektórzy twierdzą, że zdrada jest wpisana w życie ludzkie. Powodów niewierności jest wiele i jest ona obecna wszędzie, bez względu na położenie geograficzne. W tym artykule postanowiliśmy przyjrzeć się z bliska relacjom damsko-męskim społeczeństwa brytyjskiego, którego życie podobnie do naszego nie zawsze jest czystą sielanką. Sprawdźmy więc z kim mieszkańcy UK dopuszczają się zdrady i dlaczego.

 

 

Bliski przyjaciel zawsze w pogotowiu

W przeprowadzonym sondażu, którego celem przede wszystkim było poznanie powodów niewierności Brytyjczyków, przebadano grupę aktywnych seksualnie ludzi, zadając im najbardziej intymne pytania. Co ciekawe, większość pytanych nie miała większych oporów przed wyjawieniem tajemnic swojego życia i otwarcie przyznawała, że w przeszłości dopuściła się zdrady.

 

Mieszkanki Wielkiej Brytanii deklarowały, że słabość do innego mężczyzny odczuły dopiero w momencie, gdy w ich związku pojawił się kryzys. Brak zainteresowania ze strony partnera i poczucie braku wartości sprawia, że Brytyjki rzucają się w ramiona bliskiego przyjaciela. Schemat wszystkim znany i raczej nic nas w nim nie dziwi. Kobiety to istoty potrzebujące miłości i zrozumienia, nic więc dziwnego, że zdrady dopuszczają się właśnie z osobą, która im je zapewnia.

 

Dla mężczyzn uczucia nie mają większego znaczenia, wręcz wygodniej im jest, gdy ich w ogóle nie ma. Grupę badanych przedstawicieli płci męskiej zapytano o to, z kim zdradzili oni swoją partnerkę. Panowie najczęściej odpowiadali, że była to koleżanka z pracy, dawna znajoma czy kobieta, z którą nie łączą ich bliskie stosunki. Zazwyczaj nawiązany romans opierał się wyłącznie na seksie. Brytyjczycy usprawiedliwiają swoje romanse przede wszystkim brakiem satysfakcji z seksu z żoną. Czasami zwyczajnie chcą sprawdzić jak to jest z inną kobietą.

 

Nie masz partnerki?

Żaden problem! Zdrada to najczęstszy powód rozpadu brytyjskiego związku. Niektórzy po jego zakończeniu świadomie decydują się na życie w samotności. Czasami jednak zachodzi konieczność pokazania się na uroczystym bankiecie czy kolacji biznesowej w towarzystwie pięknej kobiety. W takich sytuacjach mieszkańcy UK uciekają się do małego kłamstewka.

 

Mężczyźni bez większych oporów korzystają z usług agencji london escorts, gdzie mogą wybrać panią, która dotrzyma im towarzystwa na ważnym dla nich evencie. Wybrana kobieta wcieli się w każdą rolę i swoją obecnością umili dowolne wydarzenie. W niektórych przypadkach fantastyczna zabawa na bankiecie znajduje swoje zakończenie w sypialni klienta, nic więc dziwnego, że mężczyźni tak chętnie korzystają z tego typu usług.

 

Promowane
Ogłoszenie Kup/Sprzedaj PROMOCJA -IMITACJA DREWNA na wymiar DESKI ELEWACYJNE STYROPIANOWE
Rolnicy.pl
projektowanie stron internetowych, Przemyśl, Warszawa, Rzeszów, Tarnów, - hurtowniapixeli.pl -
Linki
Praca Kalisz
Ogłoszenia w Gdyni
Opole mieszkania
Ogłoszenia z linkiem
Skuteczne ogłoszenia praca
regulamin | polityka prywatności | aktualności | reklama | pomoc | kontakt

Super Ogłoszenia - Copyright © 2019 www.ogloszenia-przemysl.pl www.ogloszenia.przemysl24.pl