Dziś jest: 26 kwiecień 2024, Imieniny: Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
Ogłoszenia Przemyśl          Reklama TOP
Strona główna Kupie/Sprzedam Nieruchomości Motoryzacja Praca Firmy/Usługi Oddam darmo
LoginLogowanie
RegisterRejestracja
DodajDodaj ogłoszenie
Moje ogłoszeniaMoje ogłoszenia
WyszukajWyszukaj
PomocPomoc
KontaktKontakt
Baner reklamowy
Studio grafiki i ilustracji - Paweł Błoński, rysownik, ilustrator, Rysownik Warszawa, Rysownik Poznań, Rysownik Łódź, Rysownik Wrocław
  Statystyki serwisu
Użytkownicy:
zarejestrowani: 79471
zalogowanych online: 2
gości online: 33
odsłon serwisu: 793785
Opieka nad osobami starszymi w Niemczech
Nr ogłoszenia: 9908
Dodano: 05.05.2015
» Praca » zatrudnię » Zdrowie i uroda
» Treść ogłoszenia:
Polmedicus Sp. z o.o. Sp. k. w Poznaniu
Jesteśmy polską firmą rekrutującą personel opiekuńczy do pracy nad osobami starszymi w Niemczech.
Do naszych podstawowych celów należy umacnianie pozycji polskich pracowników na rynku europejskim. Naszą działalność wyróżnia przejrzystość oraz inwestowanie w ludzi, z którymi nawiązujemy współpracę. Wysoko Cenimy sobie i wspieramy uczciwość, rzetelność oraz zaangażowanie. Zaufanie oraz partnerstwo są wartościami, na których budujemy trwałe relacje z naszymi pracownikami i klientami. Dzięki tym założeniom i wartościom wytrwale budujemy przyjazny model biznesu oparty na długotrwałej współpracy.

Opis stanowiska:

- Opieka i pielęgnacja osób starszych.
- Wykonywanie codziennych bieżących czynności związanych z prowadzeniem domu (pranie, sprzątanie, gotowanie etc.).
- Utrzymywanie kontaktu z członkami rodziny podopiecznego.
- Organizowanie czasu wolnego osobie starszej.

Nasze wymagania:

- Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego.
- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i wykształcenie pielęgniarskie będzie dodatkowym atutem.
- Mile widziane referencje.
- Dodatkowym atutem będzie czynne prawo jazdy kat. B i brak nałogów.
- Empatia, miłe usposobienie, cierpliwość oraz zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od kwalifikacji (do 1400€).
- rzetelną i kompletną informację na temat zatrudnienia, miejsca wykonywania czynności zawodowych, stanu zdrowia podopiecznego, zakresu obowiązków, wynagrodzenia,
- Legalną i bezpieczną pracę.
- Kartę EKUZ oraz ubezpieczenie społeczne (A1)
- Bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie.
- 2 h dziennie czasu wolnego.
- Opiekę koordynatora na terenie Niemiec.

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 61 62 80 490, bądź na adres mailowy: rekrutacja@polmedicus.pl

» Kontakt:
Email: a.lakoma@polmedicus.de
Telefon: 616280490
Kliknij aby
powiększyć
zdjecie
Promowane
Ogłoszenie Kup/Sprzedaj PROMOCJA -IMITACJA DREWNA na wymiar DESKI ELEWACYJNE STYROPIANOWE
Rolnicy.pl
projektowanie stron internetowych, Przemyśl, Warszawa, Rzeszów, Tarnów, - hurtowniapixeli.pl -
Linki
Praca Kalisz
Ogłoszenia w Gdyni
Opole mieszkania
Ogłoszenia z linkiem
Skuteczne ogłoszenia praca
regulamin | polityka prywatności | aktualności | reklama | pomoc | kontakt

Super Ogłoszenia - Copyright © 2019 www.ogloszenia-przemysl.pl www.ogloszenia.przemysl24.pl