Dziś jest: 28 kwiecień 2024, Imieniny: Paweł, Waleria, Ludwik, Piotr, Bogna, Witalis
Użytkownicy:
zarejestrowani: 79922
zalogowanych online: 2
gości online: 18
odsłon serwisu: 794903
Pracownik działu RTV
Nr ogłoszenia: 9055
Dodano: 20.10.2014
» Praca » inna » Handel i usługi
Biuro Promo Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK DZIAŁU RTV
LOKALIZACJA: Przemyśl

Zakres obowiązków: osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę stoiska działu RTV, wykładanie towaru oraz prace porządkowo magazynowe.

Wymagania
- wysoka kultura osobista,
- zaangażowanie,
- dyspozycyjność,
- komunikatywność i odpowiedzialność,
- aktualna książeczka sanepid,

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,
- możliwość szkolenia i przygotowania do pracy,

Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną na adres przemysl@biuropromo.pl . W tytule proszę umieścić opis: Odzież Przemyśl.

Prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

JOBMAN.pl – Biuro Promo Sp. z o. o.
Nadawca ogłoszenia ukrył swoje dane. Możesz się z nim skontaktować wysyłając wiadomość email poprzez formularz kontaktowy.
wyświetl formularz