Dziś jest: 4 maj 2024, Imieniny: Monika, Florian, Władysław, Michał
Ogłoszenia Przemyśl          Reklama TOP
Strona główna Kupie/Sprzedam Nieruchomości Motoryzacja Praca Firmy/Usługi Oddam darmo
LoginLogowanie
RegisterRejestracja
DodajDodaj ogłoszenie
Moje ogłoszeniaMoje ogłoszenia
WyszukajWyszukaj
PomocPomoc
KontaktKontakt
Baner reklamowy
Studio grafiki i ilustracji - Paweł Błoński, rysownik, ilustrator, Rysownik Warszawa, Rysownik Poznań, Rysownik Łódź, Rysownik Wrocław
  Statystyki serwisu
Użytkownicy:
zarejestrowani: 81233
zalogowanych online: 2
gości online: 23
odsłon serwisu: 797858
PRACA NA LOTNISKU W AMSTERDAMIE - HOLANDIA
Nr ogłoszenia: 8715
Dodano: 14.08.2014
» Praca » za granicą » Handel i usługi
» Treść ogłoszenia:
Sprzątanie samolotów i terenu lotniska Amsterdam - Shiphol - Holandia,

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Na czas określony
Liczba wakatów: 5
Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Opis stanowiska pracy:
APT Axell [nr certyfikatu 4106] poszukuje osób zainteresowanych pracą na lotnisku Schiphol koło Amsterdamu w Holandii.

Praca polega na sprzątaniu samolotów, terminalów, toalet, załadunku bagaży (tylko w przypadku silnych osób).

Wymagania:
- język angielski na poziomie min. dobrym
- niekaralność

Praca na dłuższy okres czasu.

Ponieważ lotnisko jest obszarem będącym równocześnie granicą Królestwa Niderlandów kandydatów obejmuje specjalna procedura sprawdzania niekaralności przez Holenderską Straż Graniczną. Proces ten trwa ok 2 miesiące dlatego rozpoczęcie pracy jest przewidziane na październik 2014.

CV prosimy przesyłać na adres: rzeszow@axell.pl wpisując w tytule Praca na lotnisku
» Kontakt:
Nadawca ogłoszenia ukrył swoje dane. Możesz się z nim skontaktować wysyłając wiadomość email poprzez formularz kontaktowy.
wyświetl formularz
Kliknij aby
powiększyć
zdjecie
Promowane
Ogłoszenie Kup/Sprzedaj PROMOCJA -IMITACJA DREWNA na wymiar DESKI ELEWACYJNE STYROPIANOWE
Rolnicy.pl
projektowanie stron internetowych, Przemyśl, Warszawa, Rzeszów, Tarnów, - hurtowniapixeli.pl -
Linki
Praca Kalisz
Ogłoszenia w Gdyni
Opole mieszkania
Ogłoszenia z linkiem
Skuteczne ogłoszenia praca
regulamin | polityka prywatności | aktualności | reklama | pomoc | kontakt

Super Ogłoszenia - Copyright © 2019 www.ogloszenia-przemysl.pl www.ogloszenia.przemysl24.pl