Dziś jest: 27 lipiec 2024, Imieniny: Natalia, Lilia, Julia, Celestyn, Aureliusz, Rudolf
Ogłoszenia Przemyśl          Reklama TOP
Strona główna Kupie/Sprzedam Nieruchomości Motoryzacja Praca Firmy/Usługi Oddam darmo
LoginLogowanie
RegisterRejestracja
DodajDodaj ogłoszenie
Moje ogłoszeniaMoje ogłoszenia
WyszukajWyszukaj
PomocPomoc
KontaktKontakt
Baner reklamowy
Studio grafiki i ilustracji - Paweł Błoński, rysownik, ilustrator, Rysownik Warszawa, Rysownik Poznań, Rysownik Łódź, Rysownik Wrocław
  Statystyki serwisu
Użytkownicy:
zarejestrowani: 96075
zalogowanych online: 2
gości online: 74
odsłon serwisu: 836439
Komisjoner- produkty spożywcze /Pracownik magazynu- Praca w Niemczech
Nr ogłoszenia: 86123
Dodano: 13.05.2024
» Praca » za granicą » Produkcja
» Treść ogłoszenia:
Masz własny samochód na wyjazd lub chcesz wynająć samochód na miejscu od pracodawcy? Zadzwoń do nas! Znajdziemy Ci fajną ofertę pracy w Niemczech!
Komisjoner- produkty spożywcze - Praca w Niemczech

Lokalizacja: Niemcy, Oldenburg
Zakres obowiązków:
 - pakowanie towarów
 - zbieranie zamówień w celu wysyłki do supermarketów
 - transport towarów za pomocą wózka elektrycznego
 - sprawdzanie kompletności zapakowanych towarów
 - praca z systemem Pick by Voice
Oczekiwania pracodawcy:
 - prawo jazdy (mile widziany własny samochód)
 - zaangażowanie i motywacja do pracy na dłuższy okres czasu
 - umiejętność pracy w zespole
 - dobra kondycja fizyczna
Pracodawca oferuje:
 - atrakcyjna stawka godzinowa+ dodatki i premie
 - niemiecka umowa o pracę
 -  zakwaterowanie, ubezpieczenie
 - bezpłatna odzież i obuwie robocze
 - możliwość pobierania zaliczek
 - wsparcie polskiego koordynatora
Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń:
Kam
» Kontakt:
Nadawca ogłoszenia ukrył swoje dane. Możesz się z nim skontaktować wysyłając wiadomość email poprzez formularz kontaktowy.
wyświetl formularz
Kliknij aby
powiększyć
zdjecie
Promowane
Ogłoszenie Kup/Sprzedaj PROMOCJA -IMITACJA DREWNA na wymiar DESKI ELEWACYJNE STYROPIANOWE
Rolnicy.pl
projektowanie stron internetowych, Przemyśl, Warszawa, Rzeszów, Tarnów, - hurtowniapixeli.pl -
Linki
Praca Kalisz
Ogłoszenia w Gdyni
Opole mieszkania
Ogłoszenia z linkiem
Skuteczne ogłoszenia praca
regulamin | polityka prywatności | aktualności | reklama | pomoc | kontakt

Super Ogłoszenia - Copyright © 2019 www.ogloszenia-przemysl.pl www.ogloszenia.przemysl24.pl