Dziś jest: 7 maj 2024, Imieniny: Benedykt, Gizela, Elżbieta, Ludomira, August
Użytkownicy:
zarejestrowani: 81953
zalogowanych online: 2
gości online: 57
odsłon serwisu: 799652
Prowadzenie bloga.
Nr ogłoszenia: 7367
Dodano: 29.10.2013
» Praca » zatrudnię » Marketing
» Treść ogłoszenia:
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
BLOG CONTENT SPECIALIST/SOCIAL MEDIA SPECIALIST

OBOWIĄZKI
•zarządzanie treścią bloga, tworzenie aktywnej społeczności wokół bloga i związanych z nim kanałów
•regularne prowadzenie i popularyzacja bloga
•nawiązywanie kontaktów, wymiana linków z innymi blogami, portalami o tematyce dziecięcej i młodzieżowej
•kreowanie obecności firmy w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter)

WYMAGANIA
•umiejętność w redagowaniu artykułów o szeroko pojętej tematyce dziecięcej i młodzieżowej
•mile widziene doświadczenie w prowadzeniu blogów
•mile widziane doświadczenie w obsłudze panelu Wordpress
•zainteresowanie tematyką mody, designu, wyposażenia wnętrz dla dzieci i młodzieży oraz praktycznych porad związanych z tą grupą wiekową
•praktyczna wiedza oraz zaangażowanie w społeczności internetowe (fora dyskusyjne, kanały IRC, blogi, serwisy społecznościowe)
•pełna dyspozycyjność, t.j. brak innych zajęć zawodowych
•oferta dotyczy osób zarejestrowanych w PUP jako osoby bezrobotne

PROCES REKRUTACJI
Kandydat po złożeniu dokumentów aplikacyjnych otrzymuje dostęp do panelu Wordpress naszego testowego Bloga, gdzie w ramach zadania rekrutacyjnego będzie poproszony o zredagowanie wpisu lub wedle uznania kilku wpisów, w celu zaprezentowania swoich umiejętności. Do etapu rozmowy kwalifikacyjnej dopuszczeni zostaną wybrani przez nas kandydaci.

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz uczestnictwo w ciekawym projekcie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie życiorysu ze zdjęciem i listu motywacyjnego na adres praca@fiorentino.pl, z tematem listu "Blogger/ Social Media Specialist " do 03. stycznia 2014. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się z wybranymi kandydatami.
» Kontakt:
Email: praca@fiorentino.pl
Komórka: +48 600 390 325