Dziś jest: 30 kwiecień 2024, Imieniny: Marian, Katarzyna, Ludwik, Pius, Donata, Balladyna, Lilia
Użytkownicy:
zarejestrowani: 80356
zalogowanych online: 2
gości online: 29
odsłon serwisu: 795879
Opiekun/ka osoby starszej zastępstwo Niemcy
Nr ogłoszenia: 5945
Dodano: 10.01.2013
» Praca » za granicą » Zdrowie i uroda
Agencja Pracy Interkadra aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisku:

Opiekunka / Opiekun do 75-letniego pana – zastępstwo na okres 2 do 3 miesięcy.

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi m.in. opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Informacje o podopiecznym:
Schorzenia: demencja, nadciśnienie, pan jest po amputacji nogi i porusza się na wózku
Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy.
Termin wyjazdu: 1 lutego 2013

Obowiązki:
Proste prace domowe: gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów
Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna: pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
Gotowość do wyjazdu na 2 do 3 miesięcy

Wybranym kandydatom oferujemy:
Legalne i bezpieczne zatrudnienie
Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji kandydata
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
Bezpłatny dojazd do i z Niemiec
Ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydata
Elastyczne terminy i zasady wyjazdów

Kandydatów zainteresowanych ofertą oraz spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
na adres email:
opieka@interkadra.pl
z dopiskiem w temacie maila: Opieka na zastępstwo Hamburg

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Interkadra, zgodnie z Ustawą z dn. 29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Serdecznie dziękujemy za przesłane aplikacje, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe:
Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego InterKadra Sp. z o.o.
Kraków, ul. Wielicka 50
Tel.: 12 290 44 21, 12 290 44 22
Tel. kom.: 666 826 904

Wrocław, ul. Kościuszki 138
Tel.: 666 826 237

Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 1
Tel.: 666 826 907

Katowice, ul. Słowackiego 37 / 109
Tel.: 666 891 947

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.opiekunki.interkadra.pl
Tu znajdziesz wszystkie nasze aktualne oferty pracy
» Kontakt:
Email: opieka@interkadra.pl
Telefon: 12 290 44 21