Dziś jest: 27 kwiecień 2024, Imieniny: Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
Ogłoszenia Przemyśl          Reklama TOP
Strona główna Kupie/Sprzedam Nieruchomości Motoryzacja Praca Firmy/Usługi Oddam darmo
LoginLogowanie
RegisterRejestracja
DodajDodaj ogłoszenie
Moje ogłoszeniaMoje ogłoszenia
WyszukajWyszukaj
PomocPomoc
KontaktKontakt
Baner reklamowy
Studio grafiki i ilustracji - Paweł Błoński, rysownik, ilustrator, Rysownik Warszawa, Rysownik Poznań, Rysownik Łódź, Rysownik Wrocław
  Statystyki serwisu
Użytkownicy:
zarejestrowani: 79776
zalogowanych online: 4
gości online: 30
odsłon serwisu: 794570
Wózki widłowe- praca w Holandii- od zaraz
Nr ogłoszenia: 42883
Dodano: 28.09.2023
» Praca » za granicą » Handel i usługi
» Treść ogłoszenia:
Jeśli jesteś operatorem wózka widłowego przedniego lub bocznego (reachtruck/ heftruck) mamy dla Ciebie propozycję pracy w Holandii
Stanowisko: operator wózka widłowego bocznego lub przedniego (reachtruck/ heftruck)
Holandia, rózne regiony
Zakres obowiązków:
- transport wewnątrzzakładowy wózkiem jezdniowym
- wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego
Dodatkowo:
- obsługa procesu zamówień
- skanowanie towaru
- ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
- legalną pracę w Holandii, umowę o pracę na warunkach holenderskich,
- ubezpieczenie pracownicze,
- stałą opieka przed wyjazdem (wstępna umowa kierująca, stały kontakt z -naszym zespołem rekrutacyjnym ),
- wypłaty co tydzień
- dodatki
Wymagamy:
- uprawnień na wózki widłowe
- doświadczenia w prowadzeniu wózków widłowych
- znajomości języka angielskiego
- prawa jazdy
Oczekujemy:
- odpowiedzialności i zaangażowania
- odpowiednich certyfikatów
- dyspozycyjności do wyj
» Kontakt:
Nadawca ogłoszenia ukrył swoje dane. Możesz się z nim skontaktować wysyłając wiadomość email poprzez formularz kontaktowy.
wyświetl formularz
Kliknij aby
powiększyć
zdjecie
Promowane
Ogłoszenie Kup/Sprzedaj PROMOCJA -IMITACJA DREWNA na wymiar DESKI ELEWACYJNE STYROPIANOWE
Rolnicy.pl
projektowanie stron internetowych, Przemyśl, Warszawa, Rzeszów, Tarnów, - hurtowniapixeli.pl -
Linki
Praca Kalisz
Ogłoszenia w Gdyni
Opole mieszkania
Ogłoszenia z linkiem
Skuteczne ogłoszenia praca
regulamin | polityka prywatności | aktualności | reklama | pomoc | kontakt

Super Ogłoszenia - Copyright © 2019 www.ogloszenia-przemysl.pl www.ogloszenia.przemysl24.pl