Dziś jest: 29 kwiecień 2024, Imieniny: Rita, Donata, Robert, Roberta, Bogusław, Hugon, Piotr
Użytkownicy:
zarejestrowani: 80133
zalogowanych online: 2
gości online: 93
odsłon serwisu: 795360
Tokarz/ frezer- CNC- praca w Niemczech
Nr ogłoszenia: 37398
Dodano: 25.08.2023
» Praca » za granicą » Produkcja
Poszukujemy doświadczonych operatorów CNC ze znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy do pracy na produkcji w Spelle w Niemczech. Może to oferta właśnie dla Ciebie?!

Zakres obowiązków:
- toczenie/ frezowanie zgodnie z rysunkiem i planem oraz prowadzenie dokumentacji
- tworzenie, weryfikacja i optymalizacja programów CNC
- czyszczenie i konserwacja obrabianych elementów
- testowanie i pomiary
- konfigurowanie i przezbrajanie maszyn
- raportowanie zleceń na terminalu PDA
- dbałość o porządek na stanowisku pracy
Wymagania:
- kwalifikacje i doświadczenie na podobnym stanowisku
- wiedza i umiejętności w zakresie obróbki metalu
- znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w systemie 3- zmianowym
- odzież roboczą zapewnia pracodawca

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, skontaktuj się z nami!
Teresa +48 731 901 913
Dominika +48 570 901 033
Oliwia +48 577 901 099
Kamila + 48 570 901 414

Klaver
Nadawca ogłoszenia ukrył swoje dane. Możesz się z nim skontaktować wysyłając wiadomość email poprzez formularz kontaktowy.
wyświetl formularz