Dziś jest: 3 maj 2024, Imieniny: Maria, Mariola, Ireneusz, Antonina, Nina
Użytkownicy:
zarejestrowani: 81131
zalogowanych online: 1
gości online: 64
odsłon serwisu: 797599
Cieśla szalunkowy - Niemcy
Nr ogłoszenia: 33134
Dodano: 01.08.2023
» Praca » zatrudnię » Budownictwo
Dołącz do naszego zespołu jako MONTER SZALUNKÓW! Praca od zaraz!

Masz doświadczenie jako monter szalunkowy lub w pokrewnych branżach budowlanych? Posiadasz prawo jazdy kat. B? Jeśli tak, mamy dla Ciebie doskonałą okazję!

Co oferujemy?

• Umowę o pracę - gwarantujemy pełną stabilność zatrudnienia.
• Pracę od poniedziałku do soboty
• Szybki proces rekrutacji - nie trać czasu, możesz zacząć pracę natychmiast!
• Zakwaterowanie na koszt pracodawcy - zapewniamy Ci wygodne miejsce do zamieszkania.

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

• Montaż szalunków - będziesz odpowiedzialny za profesjonalny montaż, wspierając nasze budowlane projekty.
• Praca z rysunkiem technicznym - Twoja precyzja i dokładność zapewni poprawny montaż i efektywność prac.
• Inne prace budowlane - dołączysz do naszego zespołu w różnorodnych zadaniach.

Jeśli zainteresowała Cię nasza atrakcyjna oferta, nie zwlekaj! Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu już dziś! Proces aplikacji jest prosty i szybki.
» Kontakt:
Email: k.przybylska@grupa590.pl
Komórka: 512 454 590