Dziś jest: 29 marzec 2024, Imieniny: Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Użytkownicy:
zarejestrowani: 74383
zalogowanych online: 4
gości online: 25
odsłon serwisu: 780351
Murarz, praca od zaraz, Niemcy
Nr ogłoszenia: 12683
Dodano: 08.08.2019
» Praca » za granicą » Budownictwo
Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042) dla swojego Klienta - firmy z Belgii- poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Belgia, Lommel
Start pracy: wrzesień 2019

Twoje obowiązki:
-recykling kabli- cięcie, rozbijanie i wrzucenie kabli do maszyny
-segregacja elementów metalowych

Oferujemy:
- polska umowa zlecenie, stawka 12€ brutto/godz.
- stałe godziny pracy- 40 godz./tydz.,
- terminowe wypłaty miesięczne
- zakwaterowanie (odpłatnie) i samochód służbowy lub zwrot kosztów dojazdu zgodnie z obowiązującym ryczałtem (dla osób korzystających z własnego samochodu)

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego min. poziom A2
- prawo jazdy kat. B
- chęć do nawiązania dłuższej współpracy

Aplikuj już dziś p.rzepka@derksen-polska.pl lub +48 517 491 707.
Nadawca ogłoszenia ukrył swoje dane. Możesz się z nim skontaktować wysyłając wiadomość email poprzez formularz kontaktowy.
wyświetl formularz