Dziś jest: 24 kwiecień 2024, Imieniny: Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
Użytkownicy:
zarejestrowani: 79059
zalogowanych online: 1
gości online: 37
odsłon serwisu: 792535
Zastępca kierownika marketu
Nr ogłoszenia: 11713
Dodano: 22.06.2017
» Praca » zatrudnię » Handel i usługi
Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zastępca Kierownika Marketu

Zakres obowiązków:
*koordynowanie działalności oddziału firmy,
*dbałość o wysoki poziom obsługi Klienta oraz dobre wyniki sprzedaży,
*kierowanie pracą zespołu pracowników.

Od kandydatów oczekujemy:
*doświadczenia w obszarze handlu lub obsłudze Klienta,
*dobrej organizacji czasu pracy,
*umiejętności kierowania zespołem pracowników,
*mobilności, gotowości do podjęcia pracy w delegacjach (firma zabezpiecza mieszkanie służbowe).

Oferujemy:
*odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole,
*możliwość rozwoju zawodowego,
*interesujące wyzwania zawodowe.

Zainteresowane pracą osoby prosimy o przesłanie CV na adres: kariera@merkurymarket.pl lub kontakt telefoniczny z Działem Rek
» Kontakt:
Email: kariera@merkurymarket.pl
Telefon: 695150889