Dziś jest: 28 marzec 2024, Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
Użytkownicy:
zarejestrowani: 74207
zalogowanych online: 2
gości online: 15
odsłon serwisu: 779803
Pracownik produkcji
Nr ogłoszenia: 11586
Dodano: 14.04.2017
» Praca » zatrudnię » Produkcja
» Treść ogłoszenia:
GRUPA AKCJA JOB
LOGISERVICE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 5279

dla swojego Klienta, poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Jarosław

Wymagania:
- motywacja do podjęcia dłuższego zatrudnienia,
- zdolności manualne,
- gotowość do pracy w trybie trzyzmianowym.

Zadania:
- tworzenie poszyć samochodowych,
- wizualna kontrola jakości gotowych wyrobów,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:
- zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- stałe wynagrodzenie miesięczne 2000 zł brutto + premia do 600 zł brutto.
- zwrot kosztów dojazdu (50%).

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
» Kontakt:
Email: kamil.jaworowski@akcjajob.pl
Komórka: 506 221 242