Dziś jest: 23 kwiecień 2024, Imieniny: Ilona, Jerzy, Wojciech
Użytkownicy:
zarejestrowani: 78790
zalogowanych online: 2
gości online: 30
odsłon serwisu: 791793
Pracownik biurowy ds. sprzedaży telefonicznej
Nr ogłoszenia: 11008
Dodano: 18.10.2015
» Praca » zatrudnię » Administracja
miasto; Przemyśl

Opis stanowiska:
• Telefoniczna obsługa klienta - kontakt , umawianie spotkań, sprzedaż ,
• Aktywna sprzedaż produktów i usług
• Dbanie o poprawne relacje z Klientem oraz pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:
• Umiejętność budowania relacji z klientami
• Znajomość obsługi komputera
• Motywacja do pracy, nastawienie na realizacje celów
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Pracę od poniedziałku do piątku
• Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne
• Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, kreatywność,
Oferujemy:
• Ciekawą pracę młodym, dynamicznym zespole
• Szkolenia produktowe i sprzedażowe
• Współpraca w oparciu o umowę zlecenie
• Atrakcyjny system wynagrodzenia (stawka godzinowa + prowizja)

Prześlij swoje CV do nas!
malgorzata.miciak@polskihr.pl

Prosimy o zawarcie w aplikacji CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.

» Kontakt:
Email: malgorzata.miciak@polskihr.pl