Dziś jest: 24 kwiecień 2024, Imieniny: Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
Użytkownicy:
zarejestrowani: 79014
zalogowanych online: 2
gości online: 46
odsłon serwisu: 792396
Szukamy opiekunów i opiekunek z komunikatywnym j.niemieckim
Nr ogłoszenia: 10765
Dodano: 04.09.2015
» Praca » zatrudnię » Zdrowie i uroda
InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Miejsce pracy: Niemcy
Zadania Opiekuna: prace związane z prowadzeniem domu, czyli przygotowywanie posiłków, dbanie o porządek w domu, pranie, robienie zakupów, ale także pomoc przy porannej i wieczornej toalecie, rozmowy, spacery z podopiecznym.

Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą w podeszłym wieku
• dobry stan zdrowia,
• przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,
• cenione prawo jazdy,
• mile widziane referencje.

Oferujemy:
• legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
• składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ok. 3960 zł brutto!)
• pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki,
• gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie,
• zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu,
• pokrywamy koszty podróży w obie strony.
Plus dodatkowy bonus za wyjazd od zaraz

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
- zadzwoń 12 290 44 21
- wyślij SMS o treści: OPIEKA na nr: 666 826 904 – oddzwonimy
- odwiedź nas: Kraków, ul. Wodna 2b
- wyślij zapytanie na adres mailowy k.gnutek@interkadra.pl
Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.opiekunki.interkadra.pl
Nadawca ogłoszenia ukrył swoje dane. Możesz się z nim skontaktować wysyłając wiadomość email poprzez formularz kontaktowy.
wyświetl formularz