Dziś jest: 26 kwiecień 2024, Imieniny: Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
Użytkownicy:
zarejestrowani: 79446
zalogowanych online: 1
gości online: 35
odsłon serwisu: 793721
Opiekunka osoby starszej- Niemcy
Nr ogłoszenia: 10179
Dodano: 09.06.2015
» Praca » zatrudnię » Zdrowie i uroda
Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech.Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
Obowiązki:
- zabiegi pielęgnacyjne oraz czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego
- codzienna toaleta
- pomoc podopiecznemu w spożywaniu posiłków( podawanie leków)
- pomoc przy ubieraniu się i rozbieraniu
- utrzymywanie porządku w gospodarstwie domowym
- dotrzymywanie towarzystwa
- ewentualnie robienie zakupów, wizyty w aptece, itd.
Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny
-dyspozycyjność na okres 2-3mc
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- osoba odpowiedzialna, lubiąca pracę z osobami starszymi.
- mile widziane prawo jazdy
Informacje dodatkowe:
- dla opiekunki /a jest pokój ze standardowym wyposażeniem , możliwość podłączenia internetu.
- czas wolny do ustalenia z rodziną.

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej
- zwrot kosztów podróży
- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
edyta.pertyk@pmh.info.pl
Tel: 508 624 667
» Kontakt:
Email: edyta.petryk@pmh.info.pl
Telefon: 508624667
Komórka: 508624667