Dziś jest: 15 sierpień 2020, Imieniny: Maria, Napoleon, Stella
Ogłoszenia Przemyśl          Reklama TOP
Strona główna Kupie/Sprzedam Nieruchomości Motoryzacja Praca Firmy/Usługi Oddam darmo
LoginLogowanie
RegisterRejestracja
DodajDodaj ogłoszenie
Moje ogłoszeniaMoje ogłoszenia
WyszukajWyszukaj
PomocPomoc
KontaktKontakt
Baner reklamowy
Studio grafiki i ilustracji - Paweł Błoński, rysownik, ilustrator, Rysownik Warszawa, Rysownik Poznań, Rysownik Łódź, Rysownik Wrocław
  Statystyki serwisu
Użytkownicy:
zarejestrowani: 4135
zalogowanych online: 1
gości online: 16
odsłon serwisu: 538022
Grafik - praca zdalna
Nr ogłoszenia: 13120
Dodano: 22.07.2020
» Praca » zatrudnię » Administracja
» Treść ogłoszenia:
Podstawowe obowiązki:
- przygotowywanie banerów firmowych, rollupów do druku wielkoformatowego, wizytówek, ulotek,
- aktualizacja stron firmowych,
- obsługa GIT-a,
- projektowanie i kodowanie newsletter,
- składanie materiałów szkoleniowych,
- tworzenie broszur i katalogów,
- tworzenie prezentacji Power Point

Wymagania:
- dobra znajomość HTML, CSS, JS,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętność poruszania się w PhpMyAdmin (dodawanie i aktualizacja wpisów reklamowych ośrodków i firm),
- duża samodzielność i świetna organizacja pracy,
- bardzo dobra znajomość trendów graficznych,

Oferujemy:
- możliwość współtworzenia projektów graficznych,
- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu lub na elastycznych warunkach,
- wynagrodzenie uwzględniające Twoje oczekiwania i doświadczenie zawodowe,

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca(at)obpon.pl

Pełna treść ogłoszenia dostępna na stronie
» Kontakt:
Nadawca ogłoszenia ukrył swoje dane. Możesz się z nim skontaktować wysyłając wiadomość email poprzez formularz kontaktowy.
wyświetl formularz
Kliknij aby
powiększyć
zdjecie
Promowane
Ogłoszenie Kup/Sprzedaj PROMOCJA -IMITACJA DREWNA na wymiar DESKI ELEWACYJNE STYROPIANOWE
Rolnicy.pl
projektowanie stron internetowych, Przemyśl, Warszawa, Rzeszów, Tarnów, - hurtowniapixeli.pl -
Linki
Praca Kalisz
Ogłoszenia w Gdyni
Opole mieszkania
Ogłoszenia z linkiem
Skuteczne ogłoszenia praca
regulamin | polityka prywatności | aktualności | reklama | pomoc | kontakt

Super Ogłoszenia - Copyright © 2019 www.ogloszenia-przemysl.pl www.ogloszenia.przemysl24.pl