Dziś jest: 9 kwiecień 2020, Imieniny: Maria, Dymitr, Maja, Marceli, Wadim
Ogłoszenia Przemyśl          Reklama TOP
Strona główna Kupie/Sprzedam Nieruchomości Motoryzacja Praca Firmy/Usługi Oddam darmo
LoginLogowanie
RegisterRejestracja
DodajDodaj ogłoszenie
Moje ogłoszeniaMoje ogłoszenia
WyszukajWyszukaj
PomocPomoc
KontaktKontakt
Baner reklamowy
Studio grafiki i ilustracji - Paweł Błoński, rysownik, ilustrator, Rysownik Warszawa, Rysownik Poznań, Rysownik Łódź, Rysownik Wrocław
  Statystyki serwisu
Użytkownicy:
zarejestrowani: 4074
zalogowanych online: 1
gości online: 13
odsłon serwisu: 529734
Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta - praca zdalna / z orzeczeniem
Nr ogłoszenia: 12946
Dodano: 03.03.2020
» Praca » zatrudnię » Administracja
» Treść ogłoszenia:
Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta - praca zdalna

Podstawowe obowiązki:

- kontakt telefoniczny z Klientami Firmy celem organizacji spotkań handlowych,
- wparcie w przygotowaniu ofert handlowych,
- obsługa obiegu dokumentów Klienta,

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w obsłudze telefonicznej Klienta,
- umiejętności sprzedażowe, swoboda wypowiedzi w języku polskim,
- ogólna znajomość zagadnień dotyczących Internetu i transmisji danych,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,

Oferujemy:

- umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu,
- wynagrodzenie od 2600,00 zł do 6000,00 zł brutto,
- premia uznaniowa za każde umówione i skuteczne spotkanie handlowe,

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca(at)obpon.pl

Pełna treść ogłoszenia dostępna na stronie
» Kontakt:
Nadawca ogłoszenia ukrył swoje dane. Możesz się z nim skontaktować wysyłając wiadomość email poprzez formularz kontaktowy.
wyświetl formularz
Kliknij aby
powiększyć
zdjecie
Promowane
Ogłoszenie Kup/Sprzedaj PROMOCJA -IMITACJA DREWNA na wymiar DESKI ELEWACYJNE STYROPIANOWE
Rolnicy.pl
projektowanie stron internetowych, Przemyśl, Warszawa, Rzeszów, Tarnów, - hurtowniapixeli.pl -
Linki
Praca Kalisz
Ogłoszenia w Gdyni
Opole mieszkania
Ogłoszenia z linkiem
Skuteczne ogłoszenia praca
regulamin | polityka prywatności | aktualności | reklama | pomoc | kontakt

Super Ogłoszenia - Copyright © 2019 www.ogloszenia-przemysl.pl www.ogloszenia.przemysl24.pl