Dziś jest: 28 marzec 2024, Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
Ogłoszenia Przemyśl          Reklama TOP
Strona główna Kupie/Sprzedam Nieruchomości Motoryzacja Praca Firmy/Usługi Oddam darmo
LoginLogowanie
RegisterRejestracja
DodajDodaj ogłoszenie
Moje ogłoszeniaMoje ogłoszenia
WyszukajWyszukaj
PomocPomoc
KontaktKontakt
Baner reklamowy
Studio grafiki i ilustracji - Paweł Błoński, rysownik, ilustrator, Rysownik Warszawa, Rysownik Poznań, Rysownik Łódź, Rysownik Wrocław
  Statystyki serwisu
Użytkownicy:
zarejestrowani: 74211
zalogowanych online: 4
gości online: 26
odsłon serwisu: 779817
*Praca na produkcji* Duża liczba godzin, umowa, stały pracodawca!
Nr ogłoszenia: 11883
Dodano: 08.09.2017
» Praca » za granicą » Produkcja
» Treść ogłoszenia:
Szukasz pracy?
Rozpocznij karierę w sektorze produkcyjnym w Holandii!!!!

Praca od zaraz, dla kobiet, mężczyzn, par!

\GWARANTUJEMY wspólne zakwaterowanie//

*Nie zwlekaj, aplikuj już dziś*

Dla naszego holenderskiego partnera poszukujemy:
pracowników produkcji

OPIS STANOWISKA
Pracownik sektora produkcyjno - ogrodniczego (hale, magazyny, fabryki) - ogólne prace produkcyjne, m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja owoców i warzyw, proste prace magazynowe

WYMAGANIA
• dyspozycyjność
• stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy fizycznej
• silna motywacja do pracy
• zatrudniamy również osoby bez doświadczenia, które podejmują swoją pierwszą pracę

OFERUJEMY
• atrakcyjne wynagrodzenie
• duża liczba godzin
• pracę pod opieką polskich koordynatorów
• legalne zatrudnienie zgodne z holenderskim kodeksem pracy
• zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport
• zorganizowany wyjazd do Holandii komfortowymi busami

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane.

Agencja Zatrudnienia (12631)
» Kontakt:
Email: rzeszow@axidus.pl
Telefon: 178508070
Promowane
Ogłoszenie Kup/Sprzedaj PROMOCJA -IMITACJA DREWNA na wymiar DESKI ELEWACYJNE STYROPIANOWE
Rolnicy.pl
projektowanie stron internetowych, Przemyśl, Warszawa, Rzeszów, Tarnów, - hurtowniapixeli.pl -
Linki
Praca Kalisz
Ogłoszenia w Gdyni
Opole mieszkania
Ogłoszenia z linkiem
Skuteczne ogłoszenia praca
regulamin | polityka prywatności | aktualności | reklama | pomoc | kontakt

Super Ogłoszenia - Copyright © 2019 www.ogloszenia-przemysl.pl www.ogloszenia.przemysl24.pl