Dziś jest: 25 kwiecień 2024, Imieniny: Marek, Jarosław
Ogłoszenia Przemyśl          Reklama TOP
Strona główna Kupie/Sprzedam Nieruchomości Motoryzacja Praca Firmy/Usługi Oddam darmo
LoginLogowanie
RegisterRejestracja
DodajDodaj ogłoszenie
Moje ogłoszeniaMoje ogłoszenia
WyszukajWyszukaj
PomocPomoc
KontaktKontakt
Baner reklamowy
Studio grafiki i ilustracji - Paweł Błoński, rysownik, ilustrator, Rysownik Warszawa, Rysownik Poznań, Rysownik Łódź, Rysownik Wrocław
  Statystyki serwisu
Użytkownicy:
zarejestrowani: 79386
zalogowanych online: 2
gości online: 48
odsłon serwisu: 793553
Frankfurt nad Menem- praca dla opiekunki
Nr ogłoszenia: 11369
Dodano: 18.12.2015
» Praca » za granicą » Administracja
» Treść ogłoszenia:
Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osobą starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
W obecnej chwili poszukujemy opiekunki dla 80- letniej podopiecznej z miejscowości Frankfurt nad Menem.
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 80 lat Waga: 69 kg Wzrost: 160 cm
Podopieczna jest mobilna. Porusza się z pomocą balkonika. Cierpi na początki demencji, zaburzenia krążenia i wysokie ciśnienie.
OBOWIĄZKI:
Opiekunka pomaga podopiecznej przy ubraniu się, rozbieraniu, myciu , kąpieli. Ponadto prowadzi gospodarstwo domowe: gotuje, sprząta, robi zakupy, prasuje. Pranie robi córka podopiecznej u siebie w domu. Opiekunka towarzyszy podopiecznej w ciągu dnia, rozmawia i pomaga w wynikających sytuacjach.
DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczna mieszka w mieszkaniu 70 m kw.
Dla opiekunki jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem.
Opiekunce przysługuje czas wolny dla siebie, który jest do ustalenia na miejscu z rodziną.
*** Z relacji opiekunki to bardzo miła rodzina i dobra oferta pracy , którą poleca.
OFERUJEMY :
- legalne zatrudnienie
- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej
- zwrot kosztów podróży
- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe
Jesteśmy członkiem ogólnopolskiego zrzeszenia agencji opieki SAO!
Więcej o firmie na naszej stronie internetowej oraz Facebooku.
Wymagania
-komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- dyspozycyjność na 2 mc
-doświadczenie nad osobami starszymi
» Kontakt:
Email: edyta.petryk@pmh.info.pl
Telefon: 508624667
Komórka: 508624667
Kliknij aby
powiększyć
zdjecie
Promowane
Ogłoszenie Kup/Sprzedaj PROMOCJA -IMITACJA DREWNA na wymiar DESKI ELEWACYJNE STYROPIANOWE
Rolnicy.pl
projektowanie stron internetowych, Przemyśl, Warszawa, Rzeszów, Tarnów, - hurtowniapixeli.pl -
Linki
Praca Kalisz
Ogłoszenia w Gdyni
Opole mieszkania
Ogłoszenia z linkiem
Skuteczne ogłoszenia praca
regulamin | polityka prywatności | aktualności | reklama | pomoc | kontakt

Super Ogłoszenia - Copyright © 2019 www.ogloszenia-przemysl.pl www.ogloszenia.przemysl24.pl