Dziś jest: 28 marzec 2024, Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
Ogłoszenia Przemyśl          Reklama TOP
Strona główna Kupie/Sprzedam Nieruchomości Motoryzacja Praca Firmy/Usługi Oddam darmo
LoginLogowanie
RegisterRejestracja
DodajDodaj ogłoszenie
Moje ogłoszeniaMoje ogłoszenia
WyszukajWyszukaj
PomocPomoc
KontaktKontakt
Baner reklamowy
Studio grafiki i ilustracji - Paweł Błoński, rysownik, ilustrator, Rysownik Warszawa, Rysownik Poznań, Rysownik Łódź, Rysownik Wrocław
  Statystyki serwisu
Użytkownicy:
zarejestrowani: 74238
zalogowanych online: 1
gości online: 21
odsłon serwisu: 779894
Opiekunka osoby starszej- Niemcy
Nr ogłoszenia: 9707
Dodano: 27.03.2015
» Praca » za granicą » Administracja
» Treść ogłoszenia:

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech.Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.

W obecnej chwili poszukujemy opiekunki/a na okres 2 miesięcy dla 84-letniej podopiecznej z miasta Fulda ( Hesja).Podopieczna mieszka w domku wielorodzinnym ale ma samodzielne mieszkanie.Ma 165cm wzrostu i 62kg wagi. Podopieczna porusza się za pomocą balkonika,czasem wózka. Cierpi na ogólne osłabienie starsze, inkontynencję,alergię oraz bóle kręgosłupa.

Obowiązki:

-pomoc przy rozbieraniu się i ubieraniu pacjenta

-codzienna toaleta

- pomoc przy spożywaniu posiłków ( podawanie leków)

- czuwanie nad bezpieczeństwem chorego

- rozmowy, spacery,oglądanie TV.

- robienie zakupów

Wymagania:

-komunikatywna znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny

-dyspozycyjność na okres 2mc

-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- osoba odpowiedzialna, lubiąca pracę z osobami starszymi.

Informacje dodatkowe:

- dla opiekunki /a jest pokój ze standardowym wyposażeniem , możliwość podłączenia internetu.

- opiekun/ka ma codziennie 2h wolnego( do ustalenia z rodziną).

- podopieczna 1x w tygodniu jedzie masaże

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie

- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej

- zwrot kosztów podróży

- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

edyta.petryk@pmh.info.pl

Tel: 508 624 667
» Kontakt:
Email: edyta.petryk@pmh.info.pl
Telefon: 508624667
Komórka: 508624667
Kliknij aby
powiększyć
zdjecie
Promowane
Ogłoszenie Kup/Sprzedaj PROMOCJA -IMITACJA DREWNA na wymiar DESKI ELEWACYJNE STYROPIANOWE
Rolnicy.pl
projektowanie stron internetowych, Przemyśl, Warszawa, Rzeszów, Tarnów, - hurtowniapixeli.pl -
Linki
Praca Kalisz
Ogłoszenia w Gdyni
Opole mieszkania
Ogłoszenia z linkiem
Skuteczne ogłoszenia praca
regulamin | polityka prywatności | aktualności | reklama | pomoc | kontakt

Super Ogłoszenia - Copyright © 2019 www.ogloszenia-przemysl.pl www.ogloszenia.przemysl24.pl