Dziś jest: 29 marzec 2024, Imieniny: Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Użytkownicy:
zarejestrowani: 74418
zalogowanych online: 2
gości online: 23
odsłon serwisu: 780470
OFERTA PRACY
Nr ogłoszenia: 8000
Dodano: 23.03.2014
» Praca » zlecone » Finanse
PROFI CREDIT nowoczesna firma doradztwa finansowego w związku z rozszerzeniem swojej działalności poszukuje kandydatów na stanowisko DORADCY FINANSOWEGO.

Opis stanowiska:
- profesjonalne doradztwo w zakresie finansów osobistych,
- przeprowadzanie spotkań handlowych,
- pozyskiwanie i obsługa portfela klientów,
- sprzedaż przygotowanych rozwiązań finansowych,

Oczekujemy:
- wykształcenie min. średnie,
- doświadczenie w pozyskiwaniu klientów (mile widziane),
- motywacji do osiągania założonych celów,
- aktywności i kreatywności w nawiązywaniu kontaktów,
- nieposzlakowanej opinii (wymagane zaświadczenie o niekaralności).

Oferujemy:
- system wsparcia dla nowych współpracowników,
- pakiet szkoleń
- praktyczną naukę zawodu przy aktywnym wsparciu menadżerów,
- elastyczne godziny pracy i samodzielność w podejmowaniu decyzji,
- bardzo atrakcyjny sytem wynagrodzeń oraz premie,

Prosimy o przesyłanie swojego CV na podany adres e-mail z tematem w tytule REKRUTACJA DF. W CV prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.u.133 poz.883”
» Kontakt:
Email: p.goral@op.pl
Telefon: 668681885