Dziś jest: 19 kwiecień 2024, Imieniny: Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
Użytkownicy:
zarejestrowani: 78357
zalogowanych online: 3
gości online: 26
odsłon serwisu: 790501
Grafik / Projektant interfejsu użytkownika
Nr ogłoszenia: 7010
Dodano: 25.07.2013
» Praca » zlecone » Informatyka
KBKP Software S.C. to dynamicznie rozwijająca się firma z sektora IT, dostarczająca rozwiązania programistyczne dla firm z branży hosting, cloud computing i pokrewnych poszukuje do współpracy:

Grafik / Projektant interfejsu użytkownika od 500zl do 5000zł netto

Opis stanowiska:
Graficy biorą czynny udział w tworzeniu nowych wydań aplikacji HostBill (http://hostbillapp.com/). Współpraca w charakterze grafika polega na projektowaniu nowych, unikalnych formularzy składania zamówień na potrzeby e-commerce, tworzeniu interfejsów graficznych aplikacji web – od pojedynczych pikseli przycisku po kompozycyjną całość
Wymagania:
• Znajomość środowisk graficznych (Photoshop/PSP/Gimp)
• Doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika
• Zainteresowanie tematykami UX, usability, typografią, zastosowaniami grafiki w e-commerce
Mile widziane:
• Umiejętność cięcia wykonanych przez siebie grafik do HTML 5 + CSS 3
• Styl dotychczasowych prac zorientowany na nowe trendy graficzne w aplikacjach
Oferujemy:
• Praca zdalna (4 dni w tygodniu)
• Atrakcyjne wynagrodzenie od 500zl do 5000zł netto
• Praca w dynamicznie rozwijającej się gałęzi IT, z klientami z całego świata,
• Ciągły rozwój i poszerzanie kwalifikacji.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres praca@hostbillapp.com, tytuł: grafik_005

Do zgłoszeń prosimy o dodanie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002. 101. 926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.”

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Firma:

KBKP Software, Krzysztof Bieszczad, Krzysztof Pająk, Spółka Cywilna
ul. Wspólna 2
35-205 Rzeszów
NIP: 5170359168
REGON: 180836486

Nadawca ogłoszenia ukrył swoje dane. Możesz się z nim skontaktować wysyłając wiadomość email poprzez formularz kontaktowy.
wyświetl formularz